# #
0312 286 52 69 info@betulnefes.com

Ankara Diş Hekimi

Ankara Diş Hekimi

Ağız ve diş sağlığı bireyin yaşam kalitesini etkileyen bir durumdur. Vücudun giriş kapısı olan ağız, gerekli bakım ve kontroller yapılmadığı takdirde vücudun birçok noktasını etkileyebilecek rahatsızlıkları da beraberinde getirebilmektedir.

Düzenli ağız ve diş sağlığı bakımı birçok kişi tarafından geçiştirilen bir durum haline gelmiştir. En basit işlem olarak görülen diş fırçalama alışkanlığı dahi bilinen yanlış uygulamalar nedeni ile dişlere faydadan çok zarar verebilmektedir.

Diş hekimi; insan sağlığı ile bağlantılı olarak ağız, diş ve diş etlerinin genel sağlığının korunması, çene ve diş yapısında bulunan düzensizliklerin rehabilite edilmesi, teşhis ve tedavi gibi tüm ağız ve diş sağlığı konularında yetkin olan kişidir. Bireylerin doğru şekilde ağız ve diş sağlığı bakımı yapabilmesi için bir diş hekimi kontrolünde olması bu sebeple oldukça önemlidir.

Her yaş grubundan kişinin ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Ankara Diş Hekimi Dt. Betül Nefes, tedavi ve teşhislerin yanı sıra muayene için gelen hastalarının doğru ve düzenli olarak ağız ve diş bakımı konusunda bilinçlenmelerini de önemsemektedir.

Dt Betül Nefes Çukurambar’da bulunan muayenehanesinde  hizmet vermektedir. Ankara diş hekimi Dt. Nefes, ağız ve diş sağlığı alanında estetik diş hekimliği, ortodonti, endodonti, cerrahi uygulamalar ve pedodonti gibi örnek verebileceğimiz birçok alanda tedavi uygulamaktadır.